Francja

Nauka języka francuskiego we Francji to nie tylko sposobność do doskonalenia umiejętności językowych, ale także do poznania kultury, historii i tradycji tego fascynującego kraju, a także do rozwoju zawodowego i osobistego.

Jest wiele powodów, dla których warto rozważyć naukę języka francuskiego we Francji:

 1. Prawdziwe środowisko językowe: Francja jest krajem, w którym język francuski jest używany codziennie przez miliony ludzi. Pozwalając sobie na zanurzenie w tym środowisku, masz możliwość regularnego kontaktu z językiem francuskim w różnych sytuacjach życiowych.
 2. Bogata kultura i historia: Francja jest znana z bogatej historii, kultury i sztuki. Studiując język francuski w samym sercu Francji, masz okazję zgłębić jej kulturowe dziedzictwo, uczestniczyć w wydarzeniach kulturalnych i zwiedzać historyczne miejsca.
 3. Możliwości rozwoju zawodowego: Posiadanie umiejętności języka francuskiego może otworzyć przed Tobą drzwi do różnorodnych możliwości zawodowych zarówno we Francji, jak i w innych francuskojęzycznych krajach. Francja jest także siedzibą wielu międzynarodowych organizacji i firm, gdzie znajomość języka francuskiego może być atutem.
 4. Doświadczenie międzykulturowe: Nauka we Francji daje niepowtarzalne doświadczenie międzykulturowe. Pozwala to na poszerzenie horyzontów, zrozumienie różnorodności kulturowej i nawiązanie kontaktów z ludźmi z różnych części świata.

Skontaktuj się z nami

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Temat

  Treść wiadomości


  [recaptcha size:compact]


  Administratorem danych osobowych zawartych w formularzu jest FES Centrum Edukacji Zagranicznej z siedzibą pod adresem: ul. Rybnicka 59 lok. 9, 02-432 Warszawa, tel.: 22-826 03 09, e-mail: kursy@fes.waw.pl. Dane będą przetwarzane do podjęcia działań na Pana/Pani żądanie w celach wynikających z prawnie uzasadnionego interesu realizowanego przez administratora danych, a mianowicie marketingu bezpośredniego (m.in. przesyłania oferty). Dane będą przetwarzane do czasu zrealizowania lub zaprzestania realizowania ww. celów. Przysługuje Panu/Pani prawo do żądania dostępu do podanych danych, jak również do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a w zakresie przetwarzania do celów marketingu bezpośredniego również prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania. Może Pan/Pani wnieść skargę do GIODO. Podanie powyższych danych jest dobrowolne, lecz niepodanie ich będzie skutkowało niemożnością realizacji celów, o których mowa powyżej.