Kursy stacjonarne w Warszawie

Kursy organizowane przez FES Centrum Edukacji Zagranicznej, prowadzone na różnych poziomach zaawansowania językowego, stworzone zostały z myślą o wszelkich wymaganiach i oczekiwaniach naszych słuchaczy.

Przed rozpoczęciem kursu słuchacz przystępuje do testu językowego w celu określenia stopnia znajomości języka obcego oraz wyboru poziomu odpowiadającego jego wymaganiom.

Zajęcia odbywają się w salach przy ul. Krakowskie Przedmieście 62 w grupach 5-9 lub 10-14 osób (kursy dla początkujących). Dla osób zainteresowanych większym wykorzystaniem czasu zajęć proponujemy zajęcia w mini-grupach 2-osobowych oraz zajęcia indywidualne.

Zajęcia (w zależności od rodzaju kursu) odbywają się od poniedziałku do piątku w godz. 7.30 – 21.05 oraz w soboty od 9.00 – 13.50. Godziny odbywania się zajęć indywidualnych oraz w mini-grupach 2-osobowych są całkowicie dopasowane do oczekiwań i możliwości czasowych uczestników.
Szczególny nacisk kładziemy na dobór lektorów. Są to osoby o wysokich kwalifikacjach merytorycznych i doskonałym przygotowaniu metodycznym. Wśród nich są absolwenci i studenci ostatnich lat Lingwistyki Stosowanej, filologii, Nauczycielskich Kolegiów Języków Obcych, wyższych uczelni ekonomicznych, jak również wykwalifikowani native speakers.
Wszystkich lektorów w FES Centrum Edukacji Zagranicznej cechuje wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu podobnych szkoleń, otwartość, sumienność w realizowaniu swoich obowiązków, pełne zaangażowanie oraz indywidualne podejście do każdego studenta. Odznaczają się również kreatywnością, co pozwala na prowadzenie zajęć w sposób ciekawy i inspirujący. Przez ciągły rozwój osobisty i zawodowy, lektorzy dążą do stworzenia najlepszych możliwości dla każdego z uczestników szkolenia. Na zajęciach stwarzają miłą i przyjacielską atmosferę, sprzyjającą nauce języka.

Ucząc się języków obcych, z pewnością wiedzą Państwo, że znajomość gramatyki nie świadczy o umiejętności porozumiewania się. Kładziemy nacisk na wszystkie aspekty znajomości języka (poprawna wymowa, wzbogacanie słownictwa, pisanie) oraz praktyczne zastosowanie zdobytej wiedzy w sytuacjach codziennego życia i pracy.

Nowoczesna, komunikatywna metoda, najnowsze materiały i sposoby nauczania, dają gwarancję szybkiego sukcesu na każdym poziomie zaawansowania.
Posługujemy się różnorodnymi sposobami nauki języka – prezentacje, dyskusje, rozwiązywanie problemów, ćwiczenia pisemne, sytuacje językowe. Podczas zajęć korzystamy z podręczników renomowanych wydawnictw, materiałów autorskich, artykułów, nagrań audiowizualnych.

Słuchacz rozpoczynający naukę na kursie grupowym organizowanym przez FES Centrum Edukacji Zagranicznej otrzymuje na własność komplet materiałów edukacyjnych. Podczas zajęć słuchacze korzystają z podręczników znanych wydawnictw językowych np. Pearson Education, Hueber, Edizioni Guerra bądź wydawnictw polskich tj. Wiedza Powszechna czy Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne.

Skontaktuj się z nami

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Temat

  Treść wiadomości


  [recaptcha size:compact]


  Administratorem danych osobowych zawartych w formularzu jest FES Centrum Edukacji Zagranicznej z siedzibą pod adresem: ul. Rybnicka 59 lok. 9, 02-432 Warszawa, tel.: 22-826 03 09, e-mail: kursy@fes.waw.pl. Dane będą przetwarzane do podjęcia działań na Pana/Pani żądanie w celach wynikających z prawnie uzasadnionego interesu realizowanego przez administratora danych, a mianowicie marketingu bezpośredniego (m.in. przesyłania oferty). Dane będą przetwarzane do czasu zrealizowania lub zaprzestania realizowania ww. celów. Przysługuje Panu/Pani prawo do żądania dostępu do podanych danych, jak również do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a w zakresie przetwarzania do celów marketingu bezpośredniego również prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania. Może Pan/Pani wnieść skargę do GIODO. Podanie powyższych danych jest dobrowolne, lecz niepodanie ich będzie skutkowało niemożnością realizacji celów, o których mowa powyżej.