Zakwaterowanie

Szkoła pomaga w znalezieniu zakwaterowania na czas trwania kursu. Do dyspozycji słuchaczy są pokoje jedno- bądź dwuosobowe przy rodzinach polskich, bądź w samodzielnych mieszkaniach dzielonych wraz z innymi słuchaczami z możliwością korzystania z kuchni. Istnieje również możliwość zakwaterowania w akademiku mieszczącym się w pobliżu szkoły (głównie z miesiącach wakacyjnych).

Koszt zakwaterowania w mieszkaniu w pokoju jednoosobowym bez wyżywienia wynosi 910 PLN (198 €) tygodniowo, w pokoju dwuosobowym – 580 PLN (126 €). Posiłki są dodatkowo płatne:

 • śniadanie – 55 PLN (12 €) dziennie,
 • śniadanie i obiad – 120 PLN (25 €) dziennie,
 • śniadanie, obiad i kolacja – 150 PLN(33 €)dziennie.

Koszt zakwaterowania w akademiku waha się od 155 PLN (37 €) – 190 PLN (42 €) za noc.

Samodzielne mieszkanie – 250 – 300 PLN (54 – 65 €) za noc.

Skontaktuj się z nami

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Temat

  Treść wiadomości


  [recaptcha size:compact]


  Administratorem danych osobowych zawartych w formularzu jest FES Centrum Edukacji Zagranicznej z siedzibą pod adresem: ul. Rybnicka 59 lok. 9, 02-432 Warszawa, tel.: 22-826 03 09, e-mail: kursy@fes.waw.pl. Dane będą przetwarzane do podjęcia działań na Pana/Pani żądanie w celach wynikających z prawnie uzasadnionego interesu realizowanego przez administratora danych, a mianowicie marketingu bezpośredniego (m.in. przesyłania oferty). Dane będą przetwarzane do czasu zrealizowania lub zaprzestania realizowania ww. celów. Przysługuje Panu/Pani prawo do żądania dostępu do podanych danych, jak również do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a w zakresie przetwarzania do celów marketingu bezpośredniego również prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania. Może Pan/Pani wnieść skargę do GIODO. Podanie powyższych danych jest dobrowolne, lecz niepodanie ich będzie skutkowało niemożnością realizacji celów, o których mowa powyżej.