Szkoła

Centrum Edukacji Zagranicznej FES mieści się w samym centrum Warszawy, w pobliżu Rynku Starego Miasta, w budynku dawnego Warszawskiego Towarzystwa Dobroczynności, zaprojektowanego w roku 1819 przez A. Corazzi’ego. W najbliższym sąsiedztwie naszej szkoły znajduje się warszawska Starówka, miejsce wypełnione stylowymi kawiarenkami, restauracjami z typową polską kuchnią, muzyką oraz sztuką. Stare miasto to również zapis historii Polski. Największe zabytki Warszawy: Zamek Królewski, Barbakan, Kościół św. Anny, Kościół św. Ducha. Bazylika Archikatedralna św. Jana Chrzciciela zostały bardzo wiernie zrekonstruowane po II Wojnie Światowej. Stare Miasto zostało wpisane na listę Światowego Dziedzictwa Kulturalnego i Naturalnego UNESCO.

Nasza szkoła specjalizuje się w nauczaniu języka polskiego obcokrajowców z całego świata. Mamy doświadczenie w prowadzeniu zajęć zarówno grupowych jak i indywidualnych. Dzięki temu jesteśmy w stanie dostrzec aspekty języka sprawiające największe trudności i te wymagające poświęcenia większej ilości czasu.

Skontaktuj się z nami

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Temat

  Treść wiadomości


  [recaptcha size:compact]


  Administratorem danych osobowych zawartych w formularzu jest FES Centrum Edukacji Zagranicznej z siedzibą pod adresem: ul. Rybnicka 59 lok. 9, 02-432 Warszawa, tel.: 22-826 03 09, e-mail: kursy@fes.waw.pl. Dane będą przetwarzane do podjęcia działań na Pana/Pani żądanie w celach wynikających z prawnie uzasadnionego interesu realizowanego przez administratora danych, a mianowicie marketingu bezpośredniego (m.in. przesyłania oferty). Dane będą przetwarzane do czasu zrealizowania lub zaprzestania realizowania ww. celów. Przysługuje Panu/Pani prawo do żądania dostępu do podanych danych, jak również do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a w zakresie przetwarzania do celów marketingu bezpośredniego również prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania. Może Pan/Pani wnieść skargę do GIODO. Podanie powyższych danych jest dobrowolne, lecz niepodanie ich będzie skutkowało niemożnością realizacji celów, o których mowa powyżej.