Zajęcia pozalekcyjne

 

Każdy z uczestników kursu może wziąć udział w specjalnym programie proponowanym przez FES Centrum Edukacji Zagranicznej przybliżającym kulturę polską. Oferujemy poznanie Warszawy, jej zabytków i związanej z nimi historii stolicy, wspólne wyjścia do kina, teatru, galerii i kawiarenek, a w czasie weekendów wycieczki poza miasto.

Zajęcia dodatkowe odbywające się w Warszawie są wliczone w cenę kursu (poza biletami wstępu oraz biletami komunikacji). Wycieczki poza Warszawę są proponowane naszym słuchaczom po specjalnych cenach.

Skontaktuj się z nami

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Temat

  Treść wiadomości


  [recaptcha size:compact]


  Administratorem danych osobowych zawartych w formularzu jest FES Centrum Edukacji Zagranicznej z siedzibą pod adresem: ul. Rybnicka 59 lok. 9, 02-432 Warszawa, tel.: 22-826 03 09, e-mail: kursy@fes.waw.pl. Dane będą przetwarzane do podjęcia działań na Pana/Pani żądanie w celach wynikających z prawnie uzasadnionego interesu realizowanego przez administratora danych, a mianowicie marketingu bezpośredniego (m.in. przesyłania oferty). Dane będą przetwarzane do czasu zrealizowania lub zaprzestania realizowania ww. celów. Przysługuje Panu/Pani prawo do żądania dostępu do podanych danych, jak również do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a w zakresie przetwarzania do celów marketingu bezpośredniego również prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania. Może Pan/Pani wnieść skargę do GIODO. Podanie powyższych danych jest dobrowolne, lecz niepodanie ich będzie skutkowało niemożnością realizacji celów, o których mowa powyżej.