waw-old-town

Zakwaterowanie

Szkoła pomaga w znalezieniu zakwaterowania na czas trwania kursu. Do dyspozycji słuchaczy są pokoje jedno- bądź dwuosobowe przy rodzinach polskich, bądź w samodzielnych mieszkaniach dzielonych wraz z innymi słuchaczami z możliwością korzystania z kuchni. Istnieje również możliwość zakwaterowania w akademiku mieszczącym się w pobliżu szkoły (głównie z miesiącach wakacyjnych).

Koszt zakwaterowania w mieszkaniu w pokoju jednoosobowym bez wyżywienia wynosi 280 PLN (65 €) tygodniowo, w pokoju dwuosobowym – 215 PLN (50 €). Posiłki są dodatkowo płatne:

  • śniadanie – 25 PLN (8 €) dziennie,
  • śniadanie i obiad – 85 PLN (20 €) dziennie,
  • śniadanie, obiad i kolacja – 100 PLN(25 €)dziennie.

Koszt zakwaterowania w akademiku jest uzależniony od rodzaju pokoju i waha się od 500 – 850 PLN (od 120 € do 185 €) za miesiąc.

Skontaktuj się z nami

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Administratorem danych osobowych zawartych w formularzu jest FES Centrum Edukacji Zagranicznej z siedzibą pod adresem: ul. Rybnicka 59 lok. 9, 02-432 Warszawa, tel.: 22-826 03 09, e-mail: kursy@fes.waw.pl. Dane będą przetwarzane do podjęcia działań na Pana/Pani żądanie w celach wynikających z prawnie uzasadnionego interesu realizowanego przez administratora danych, a mianowicie marketingu bezpośredniego (m.in. przesyłania oferty). Dane będą przetwarzane do czasu zrealizowania lub zaprzestania realizowania ww. celów. Przysługuje Panu/Pani prawo do żądania dostępu do podanych danych, jak również do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a w zakresie przetwarzania do celów marketingu bezpośredniego również prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania. Może Pan/Pani wnieść skargę do GIODO. Podanie powyższych danych jest dobrowolne, lecz niepodanie ich będzie skutkowało niemożnością realizacji celów, o których mowa powyżej.