Rydal – Nab Cottage

Dlaczego Nab Cottge

Miejscowość Nab Cottage, składająca się z jednego gospodarstwa którym jest właśnie szkoła, to niesamowite miejsce położone w północnej części Anglii, tuż nad jeziorem, z dala od cywilizacji.  Jest to doskonała propozycja dla osób które chcą odpocząć od zgiełku codzienności oraz połączyć naukę z obcowaniem z naturą. Rzeczą wartą podkreślenia jest fakt, że jednorazowo w szkole uczy się nie więcej niż 20 uczestników co zapewnia indywidualne podejście do każdego z nich. Specjalne programy takie jak English and Yoga czy Personal Transformation to tylko niektóre propozycje szkoły Nab Cottage, od ponad 15 lat akredytowanej przez British Council. Jeżeli powyższy opis cię zaciekawił to miejsce z pewnością przerośnie Twoje oczekiwania.

Przykładowa cena:

Pobyt 2-tygodniowy (40 godzin zajęć językowych) + zakwaterowanie w pokoju z innymi uczestnikami kursu + pełne wyżywienie

5 800,- zł

stan na dzień 19-06-2023 r., cena uzależniona jest od wysokości kursu funta brytyjskiego

Kontakt:

W celu uzyskania szczegółowych informacji dotyczących wybranego przez Państwa kursu prosimy o bezpośredni kontakt z FES Centrum Edukacji Zagranicznej.

Skontaktuj się z nami

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Temat

  Treść wiadomości


  [recaptcha size:compact]


  Administratorem danych osobowych zawartych w formularzu jest FES Centrum Edukacji Zagranicznej z siedzibą pod adresem: ul. Rybnicka 59 lok. 9, 02-432 Warszawa, tel.: 22-826 03 09, e-mail: kursy@fes.waw.pl. Dane będą przetwarzane do podjęcia działań na Pana/Pani żądanie w celach wynikających z prawnie uzasadnionego interesu realizowanego przez administratora danych, a mianowicie marketingu bezpośredniego (m.in. przesyłania oferty). Dane będą przetwarzane do czasu zrealizowania lub zaprzestania realizowania ww. celów. Przysługuje Panu/Pani prawo do żądania dostępu do podanych danych, jak również do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a w zakresie przetwarzania do celów marketingu bezpośredniego również prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania. Może Pan/Pani wnieść skargę do GIODO. Podanie powyższych danych jest dobrowolne, lecz niepodanie ich będzie skutkowało niemożnością realizacji celów, o których mowa powyżej.