Londyn – Regent

Dlaczego Londyn

Londyn kiedyś stolica Imperium Brytyjskiego dziś  to jedna z stolic współczesnego świata i handlu, kosmopolityczna metropolia. Pełna życia ale też i zabytków, muzeów, ciekawe połączenie nowoczesności oraz tradycji. W muzeach tj. National Museum można obejrzeć najstarsze zabytki piśmiennicze czy architektoniczne, ale to również miejsce gdzie dziś bije serce świata.

Szkoła Regent London, jest akredytowana przez British Council, uczą w niej nauczyciele z wieloletnim doświadczeniem pełni pasji i zaangażowania. Położona jest w centrum Londynu blisko wielu atrakcji turystycznych i przysłowiowych „must see”. Sieć szkół Regent to marka która zadowoli każdego nawet najbardziej wymagającego ucznia.

Dobra propozycja dla osób które jeszcze w Londynie nie były, oraz dla osób jadących pierwszy raz do Wielkiej Brytanii.

 

Przykładowa cena 2 tygodni:  7850zł

podana cena obejmuje kurs 2 tygodniowy wraz z zakwaterowaniem bez wyżywienia
podana cena jest ważna na dzień 19-06-2023 w celu uzyskania aktualnej oferty prosimy o kontakt

Skontaktuj się z nami

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Temat

  Treść wiadomości


  [recaptcha size:compact]


  Administratorem danych osobowych zawartych w formularzu jest FES Centrum Edukacji Zagranicznej z siedzibą pod adresem: ul. Rybnicka 59 lok. 9, 02-432 Warszawa, tel.: 22-826 03 09, e-mail: kursy@fes.waw.pl. Dane będą przetwarzane do podjęcia działań na Pana/Pani żądanie w celach wynikających z prawnie uzasadnionego interesu realizowanego przez administratora danych, a mianowicie marketingu bezpośredniego (m.in. przesyłania oferty). Dane będą przetwarzane do czasu zrealizowania lub zaprzestania realizowania ww. celów. Przysługuje Panu/Pani prawo do żądania dostępu do podanych danych, jak również do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a w zakresie przetwarzania do celów marketingu bezpośredniego również prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania. Może Pan/Pani wnieść skargę do GIODO. Podanie powyższych danych jest dobrowolne, lecz niepodanie ich będzie skutkowało niemożnością realizacji celów, o których mowa powyżej.