Bury St. Edmunds – BLS

Dlaczego Bury St. Edmunds ?

Bury St. Edmunds to mała brytyjska miejscowość, gdzie można usłyszeć na ulicy język angielski w swojej naturalnej, niezakłóconej postaci. Ciche spokojne miasto to wręcz idealne miejsce dla osób chcących skupić się na nauce. Nie jest jednak pozbawione wielu atrakcji, między innymi najmniejszy Pub w Wielkiej Brytanii.

Szkoła BLS, położona w starszej części miasta, tuż obok średniowiecznego opactwa, jest akredytowana przez British Council. Stosunkowo mała liczba studentów gwarantuje indywidualne podejście oraz opiekę. Jest to idealne miejsce dla młodzieży oraz osób chcących skupić się na nauce.

Przykładowa cena:

kurs 2 tygodniowy (15 godzin zajęć lekcyjnych w tygodniu) + zakwaterowanie u rodziny w pokoju jednoosobowym ze śniadaniami, obiadami i kolacjami + ubezpieczenie

4 700,- zł

stan na dzień 19-06-2023 r., cena uzależniona jest od wysokości kursu funta brytyjskiego

Kontakt:
W celu uzyskania szczegółowych informacji dotyczących wybranego przez Państwa kursu prosimy o bezpośredni kontakt z FES Centrum Edukacji Zagranicznej.

Skontaktuj się z nami

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Temat

  Treść wiadomości


  [recaptcha size:compact]


  Administratorem danych osobowych zawartych w formularzu jest FES Centrum Edukacji Zagranicznej z siedzibą pod adresem: ul. Rybnicka 59 lok. 9, 02-432 Warszawa, tel.: 22-826 03 09, e-mail: kursy@fes.waw.pl. Dane będą przetwarzane do podjęcia działań na Pana/Pani żądanie w celach wynikających z prawnie uzasadnionego interesu realizowanego przez administratora danych, a mianowicie marketingu bezpośredniego (m.in. przesyłania oferty). Dane będą przetwarzane do czasu zrealizowania lub zaprzestania realizowania ww. celów. Przysługuje Panu/Pani prawo do żądania dostępu do podanych danych, jak również do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a w zakresie przetwarzania do celów marketingu bezpośredniego również prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania. Może Pan/Pani wnieść skargę do GIODO. Podanie powyższych danych jest dobrowolne, lecz niepodanie ich będzie skutkowało niemożnością realizacji celów, o których mowa powyżej.