Totnes – Totnes School of English

Dlaczego Totnes ?

Totnes to mała miejscowość położona ok 350 km na zachód od Londynu, na terenie parku krajobrazowego i jeśli wierzyć legendom to właśnie tu miał wylądować Brutus z Troi – legendarny pierwszy król Brytanii od którego wyspa ma swoją nazwę. Dziś jest to spokojne miasto w którym czas płynie jakby trochę wolniej, co czyni je idealnym miejscem do nauki dla osób starszych (średnia wieku studentów jest wyższa niż innych szkół np. Londynu).

Szkoła English In Totnes posiada wieloletnie doświadczenie w nauczaniu języka angielskiego dla obcokrajowców oraz jest akredytowane przez British Council. Jest doskonałym miejscem dla osób chcących skupić się na nauce oraz które pragną wypocząć w miłej atmosferze spokojnego miasteczka.

Przykładowa cena:
Totnes, 2 tygodnie kurs standardowy 20 godzin zajęć językowych w tygodniu, zakwaterowanie w pokoju jednoosobowym z własnym wyżywieniem

4 850,- zł

stan na dzień 19-06-2023 r., cena uzależniona jest od wysokości kursu funta brytyjskiego

 

Kontakt:

W celu uzyskania szczegółowych informacji dotyczących wybranego przez Państwa kursu prosimy o bezpośredni kontakt z FES Centrum Edukacji Zagranicznej.

Skontaktuj się z nami

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Temat

  Treść wiadomości


  [recaptcha size:compact]


  Administratorem danych osobowych zawartych w formularzu jest FES Centrum Edukacji Zagranicznej z siedzibą pod adresem: ul. Rybnicka 59 lok. 9, 02-432 Warszawa, tel.: 22-826 03 09, e-mail: kursy@fes.waw.pl. Dane będą przetwarzane do podjęcia działań na Pana/Pani żądanie w celach wynikających z prawnie uzasadnionego interesu realizowanego przez administratora danych, a mianowicie marketingu bezpośredniego (m.in. przesyłania oferty). Dane będą przetwarzane do czasu zrealizowania lub zaprzestania realizowania ww. celów. Przysługuje Panu/Pani prawo do żądania dostępu do podanych danych, jak również do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a w zakresie przetwarzania do celów marketingu bezpośredniego również prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania. Może Pan/Pani wnieść skargę do GIODO. Podanie powyższych danych jest dobrowolne, lecz niepodanie ich będzie skutkowało niemożnością realizacji celów, o których mowa powyżej.