Język rosyjski

Język rosyjski, jeden z sześciu oficjalnych języków ONZ, jest używany w Rosji oraz pozostałych republikach byłego Związku Radzieckiego. Z uwagi na duży potencjał ekonomiczny naszych wschodnich sąsiadów oraz zwiększającą się wymianę handlową język ten odgrywa coraz większą rolę w kontaktach pomiędzy naszymi krajami. Znajomość tego języka pozwala również poznać lepiej bogatą i interesującą kulturę oraz literaturę krajów rosyjskojęzycznych.

W ofercie FES Centrum Edukacji Zagranicznej możecie Państwo znaleźć:

 • Kursy języka ogólnego
 • Kursy przygotowujące do matury
 • Kursy przygotowujące do egzaminów organizowanych przez Ambasadę Rosyjską, potwierdzające znajomości języka rosyjskiego na trzech poziomach zaawansowania
 • Konwersacje

Skontaktuj się z nami

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Temat

  Treść wiadomości


  [recaptcha size:compact]


  Administratorem danych osobowych zawartych w formularzu jest FES Centrum Edukacji Zagranicznej z siedzibą pod adresem: ul. Rybnicka 59 lok. 9, 02-432 Warszawa, tel.: 22-826 03 09, e-mail: kursy@fes.waw.pl. Dane będą przetwarzane do podjęcia działań na Pana/Pani żądanie w celach wynikających z prawnie uzasadnionego interesu realizowanego przez administratora danych, a mianowicie marketingu bezpośredniego (m.in. przesyłania oferty). Dane będą przetwarzane do czasu zrealizowania lub zaprzestania realizowania ww. celów. Przysługuje Panu/Pani prawo do żądania dostępu do podanych danych, jak również do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a w zakresie przetwarzania do celów marketingu bezpośredniego również prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania. Może Pan/Pani wnieść skargę do GIODO. Podanie powyższych danych jest dobrowolne, lecz niepodanie ich będzie skutkowało niemożnością realizacji celów, o których mowa powyżej.