Kursy językowe

W ofercie FES Centrum Edukacji Zagranicznej można znaleźć m.in.:

►kursy języka ogólnego – kursy te, obejmujące 32 bądź 60 godzin lekcyjnych odbywających się w lipcu i sierpniu w ciągu czterech tygodni, prowadzone są na 8 poziomach zaawansowania: od kursów dla początkujących (A1 – kursy przeznaczone dla osób jeszcze nie porozumiewających się w danym języku), poprzez kursy dla średniozaawansowanych (B1-B2 – pomagające w poznaniu bardziej złożonych struktur gramatycznych oraz poszerzające znajomość języka zarówno pisanego jak i mówionego) aż do kursów dla zaawansowanych (C1-C2 – które są propozycją dla osób posługujących się danym językiem obcym w sposób swobodny i pragnących dogłębnie poznać wszystkie aspekty znajomości języka).  

►kursy specjalistyczne – kursy organizowane według indywidualnych potrzeb słuchaczy. Tematami kursów       tego typu są najczęściej: ekonomia (zajęcia z zakresu języka używanego w reklamie, księgowości, finansach, marketingu, sprzedaży), medycyna, prawo, kultura, sztuka, informatyka, transport. Kursy specjalistyczne pozwalają w szybki i interesujący sposób poznać wszystkie aspekty językowe z interesującej uczestników dziedziny.

►konwersacje – prowadzone w małych grupach (max. 8 osób) są wyśmienitą okazją na udoskonalenie umiejętności językowych. Zajęcia, prowadzone przez native-speaker’ów pozwalają w ciekawy i bezstresowy sposób przełamać barierę językową i pełniej wykorzystywać posiadaną wiedzę.

 

Skontaktuj się z nami

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości