wlochy

Lukka – Koine

Szkoła „Centro Koinè”, znajdująca się w samym centrum historycznym Lukki, jednego z nielicznych toskańskim miasteczek z pełni zachowaną średniowieczną strukturą miejską, pomiędzy malowniczym Piazza dell’Anfiteatro i Wieżą Guinigi, mieści się w historycznym budynku przy ul. Mordini.

Wykładowcami w Centro Koinè są nauczyciele z wyższym wykształceniem pedagogicznym i wieloletnim doświadczeniem w nauczaniu języka włoskiego dla cudzoziemców.

 

Pobyt 2 tygodniowy (20 godzin zajęć lekcyjnych w grupie) + zakwaterowanie w pokoju dzielonym z innymi uczestnikami kursu + wyżywienie (śniadanie i obiadokolacja)

4 250,- zł

stan na dzień 19-06-2023 r., cena uzależniona jest od wysokości kursu EURO

Skontaktuj się z nami

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Administratorem danych osobowych zawartych w formularzu jest FES Centrum Edukacji Zagranicznej z siedzibą pod adresem: ul. Rybnicka 59 lok. 9, 02-432 Warszawa, tel.: 22-826 03 09, e-mail: kursy@fes.waw.pl. Dane będą przetwarzane do podjęcia działań na Pana/Pani żądanie w celach wynikających z prawnie uzasadnionego interesu realizowanego przez administratora danych, a mianowicie marketingu bezpośredniego (m.in. przesyłania oferty). Dane będą przetwarzane do czasu zrealizowania lub zaprzestania realizowania ww. celów. Przysługuje Panu/Pani prawo do żądania dostępu do podanych danych, jak również do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a w zakresie przetwarzania do celów marketingu bezpośredniego również prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania. Może Pan/Pani wnieść skargę do GIODO. Podanie powyższych danych jest dobrowolne, lecz niepodanie ich będzie skutkowało niemożnością realizacji celów, o których mowa powyżej.