malta

San Gwann – Gateway International School of English

Szkoła: Szkoła Gateway International School of English znajduje się w miejscowości San Gwann, cichym miasteczku oddalonym 5 minut pieszo od malowniczego Spinola Bay z wieloma restauracjami oferującymi doskonałe dania kuchni zarówno lokalnej, jak i narodowej. Szkoła mieści się w modnym dwupiętrowym budynku z 10 klimatyzowanymi salami lekcyjnymi, wyposażonymi w komputery oraz wideo. Na terenie szkoły znajduje się kawiarnia. Gateway International School of English specjalizuje się w nauczaniu języka angielskiego dla cudzoziemców. Zajęcia prowadzone są przez nauczycieli z wyższym wykształceniem pedagogicznym i wieloletnim doświadczeniem w nauczaniu.

Kurs: Zajęcia na kursie standardowym (standard course) odbywają się od poniedziałku do piątku przez 4 godziny lekcyjne dziennie. Maksymalna liczba uczestników kursu w grupie to 15 osób, co pozwala na poświęcenie należytej uwagi każdemu słuchaczowi a jednocześnie zapewnia miłą i przyjacielską atmosferę na zajęciach. Kurs obejmuje 20 godzin lekcyjnych tygodniowo i prowadzony jest na pięciu poziomach zaawansowania: od poziomu dla początkujących (przeznaczonego dla osób już znających w stopniu podstawowym język angielski. Po zakończeniu kursu uczestnik jest w stanie poradzić sobie językowo w codziennych sytuacjach, wykorzystując poznane podstawowe zwroty oraz struktury gramatyczne) poprzez poziom dla średnio zaawansowanych (który pozwala studentom w poznaniu bardziej złożonych struktur gramatycznych oraz oferuje ćwiczenie poszerzające znajomość języka angielskiego w zakresie rozumienia języka pisanego oraz mówionego) aż do poziomu dla zaawansowanych (przeznaczonego dla osób posługujących się językiem angielskim w stopniu bardzo dobrym. Kurs ten pozwala na dogłębne poznanie trudniejszych aspektów gramatycznych języka oraz poszerzenia zasobu słownictwa w wielu sytuacjach).

Główny nacisk podczas prowadzonych zajęć kładzie się na komunikację werbalną pomiędzy słuchaczami a wykładowcą, co w bardzo szybkim czasie przynosi widoczne efekty w zakresie poszerzenia zdolności rozumienia języka mówionego oraz używania go w codziennych sytuacjach. Zakres przeprowadzanych zajęć językowych nie pomija również ćwiczeń gramatycznych czy leksykalnych opartych na tekstach specjalne przygotowanych dla słuchaczy danego poziomu znajomości języka angielskiego. Podczas zajęć jedynym używanym językiem jest język angielski. Przed rozpoczęciem kursu słuchacz przystępuje do testu w celu określenia stopnia znajomości języka angielskiego oraz wyboru poziomu odpowiadającego jego umiejętnościom. Po zakończeniu kursu słuchacz otrzymuje świadectwo ukończenia kursu.

Inne kursy: Kurs intensywny (intensive course) – jest to propozycja dla osób pragnących pełniej wykorzystać swój pobyt w szkole. Kurs ten jest połączeniem kursu intensywnego z dodatkowymi 2 godzinami zajęć (Razem: 30 godzin lekcyjnych w tygodniu). Kursy specjalne: kursy przygotowujące do egzaminu IELTS (24 tygodnie), kursy typu Business English, kursy przygotowujące do egzaminów Cambridge (FCE, CAE, Proficiency).

Zajęcia pozalekcyjne: Szkoła oferuje również wiele możliwości wspólnego spędzania czasu po lekcjach. Uczestnicy kursu mogą zwiedzać Maltę, podziwiać jej wspaniałe zabytki i muzea, brać udział w wycieczkach np. na Gozo, Sycylię. Podczas kursu można również aktywnie spędzać czas (pływanie, nurkowanie, sporty zespołowe, jazda konna).

Zakwaterowanie: Szkoła oferuje zakwaterowanie przy rodzinach bądź w położonym 50 metrów od szkoły trzy piętrowym budynku – 18 sypialni, 4 sale telewizyjne, 8 odnowionych łazienek, toalety, internet, e-mail. Wszystkie pokoje są klimatyzowane.

Transport: Na Maltę najlepszym środkiem transportu jest samolot. Wylot z Warszawy w godzinach dopołudniowych, przylot na Maltę w godzinach popołudniowych (czas podróży: ok. 3 godzin).

Ważne informacje:

  • Kurs: zajęcia przeznaczone są głównie dla uczestników od 18 roku życia. W okresie wakacyjnym organizowane są specjalne zajęcia dla osób w wieku 12 – 17 lat.
  • Zajęcia pozalekcyjne: opłata za kurs obejmuje również możliwość uczestnictwa w zajęciach pozalekcyjnych.
  • Zakwaterowanie: szkoła rezerwuje zakwaterowanie od niedzieli poprzedzającej rozpoczęcie kursu do soboty po zakończeniu kursu.
  • Cena kursu obejmuje koszty dojazdu z lotniska do hotelu.

Przykładowa cena:

Pobyt 2 tygodniowy (20 godzin zajęć lekcyjnych w grupie) + zakwaterowanie w pokoju dzielonym z innymi uczestnikami kursu + wyżywienie (śniadanie i obiadokolacja)

3 830,- zł

stan na dzień 19-06-2023 r., cena uzależniona jest od wysokości kursu EURO

 

Kontakt:
W celu uzyskania szczegółowych informacji dotyczących wybranego przez Państwa kursu prosimy o bezpośredni kontakt z FES Centrum Edukacji Zagranicznej.

Skontaktuj się z nami

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Administratorem danych osobowych zawartych w formularzu jest FES Centrum Edukacji Zagranicznej z siedzibą pod adresem: ul. Rybnicka 59 lok. 9, 02-432 Warszawa, tel.: 22-826 03 09, e-mail: kursy@fes.waw.pl. Dane będą przetwarzane do podjęcia działań na Pana/Pani żądanie w celach wynikających z prawnie uzasadnionego interesu realizowanego przez administratora danych, a mianowicie marketingu bezpośredniego (m.in. przesyłania oferty). Dane będą przetwarzane do czasu zrealizowania lub zaprzestania realizowania ww. celów. Przysługuje Panu/Pani prawo do żądania dostępu do podanych danych, jak również do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a w zakresie przetwarzania do celów marketingu bezpośredniego również prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania. Może Pan/Pani wnieść skargę do GIODO. Podanie powyższych danych jest dobrowolne, lecz niepodanie ich będzie skutkowało niemożnością realizacji celów, o których mowa powyżej.