Kursy wakacyjne

Kursy wakacyjne to doskonale sprawdzająca się metoda nauki języków obcych. Oferta ta skierowana jest nie tylko do studentów i osób uczących się języków w ciągu roku, ale także dla osób pracujących, nie mających czasu na dokształcanie się w tej dziedzinie. Jej efektywność jest tak wysoka, gdyż podczas wakacji zajęcia mogą być prowadzone intensywniej, w większym wymiarze godzin. Najistotniejszym jednak czynnikiem zdaje się być samo nastawienie słuchaczy, którzy podczas wakacji są wypoczęci, odprężeni, aktywnie uczestniczą w zajęciach, do nauki podchodzą bezstresowo i poświęcają jej zdecydowanie więcej czasu niż w ciągu roku.

W okresie wakacji proponujemy grupowe kursy intensywne (zajęcia odbywają się 4 razy w tygodniu po 2 godziny lekcyjne w ciągu 4 tygodni) bądź kursy super intensywne (zajęcia odbywają się 5 razy w tygodniu po 3 godziny lekcyjne). [32 lub 60 godzin – tak jak cały semestr]

Skontaktuj się z nami

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Administratorem danych osobowych zawartych w formularzu jest FES Centrum Edukacji Zagranicznej z siedzibą pod adresem: ul. Rybnicka 59 lok. 9, 02-432 Warszawa, tel.: 22-826 03 09, e-mail: kursy@fes.waw.pl. Dane będą przetwarzane do podjęcia działań na Pana/Pani żądanie w celach wynikających z prawnie uzasadnionego interesu realizowanego przez administratora danych, a mianowicie marketingu bezpośredniego (m.in. przesyłania oferty). Dane będą przetwarzane do czasu zrealizowania lub zaprzestania realizowania ww. celów. Przysługuje Panu/Pani prawo do żądania dostępu do podanych danych, jak również do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a w zakresie przetwarzania do celów marketingu bezpośredniego również prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania. Może Pan/Pani wnieść skargę do GIODO. Podanie powyższych danych jest dobrowolne, lecz niepodanie ich będzie skutkowało niemożnością realizacji celów, o których mowa powyżej.