anglia

Rydal – Nab Cottage

Dlaczego Nab Cottge

Miejscowość Nab Cottage, składająca się z jednego gospodarstwa którym jest właśnie szkoła, to niesamowite miejsce położone w północnej części Anglii, tuż nad jeziorem, z dala od cywilizacji.  Jest to doskonała propozycja dla osób które chcą odpocząć od zgiełku codzienności oraz połączyć naukę z obcowaniem z naturą. Rzeczą wartą podkreślenia jest fakt, że jednorazowo w szkole uczy się nie więcej niż 20 uczestników co zapewnia indywidualne podejście do każdego z nich. Specjalne programy takie jak English and Yoga czy Personal Transformation to tylko niektóre propozycje szkoły Nab Cottage, od ponad 15 lat akredytowanej przez British Council. Jeżeli powyższy opis cię zaciekawił to miejsce z pewnością przerośnie Twoje oczekiwania.

Przykładowa cena:

Pobyt 2-tygodniowy (40 godzin zajęć językowych) + zakwaterowanie w pokoju z innymi uczestnikami kursu + pełne wyżywienie

5 800,- zł

stan na dzień 2017-01-23 r., cena uzależniona jest od wysokości kursu funta brytyjskiego

Kontakt:

W celu uzyskania szczegółowych informacji dotyczących wybranego przez Państwa kursu prosimy o bezpośredni kontakt z FES Centrum Edukacji Zagranicznej.

Skontaktuj się z nami

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości