anglia

Global School of English

Edynburg, stolica Szkocji i jedno z ważniejszych miast Wielkiej Brytanii, to miejsce gdzie stare spotyka się z nowym, a historia miesza się ze współczesnością. Malownicze stare miasto wraz z przepięknie usytuowanym zamkiem to pozycja którą zwiedza się niejeden wieczór. Stanowi doskonałą bazę wypadową do wielu wycieczek po Szkocji. Jest to również rodzinne miasto pisarki Joanne Rowling pełne klimatu i magii znanej z jej twórczości.

Szkoła Global School of English jest akredytowana przez min. British Council, English UK, Education Scotland a uczący w niej nauczyciele mają wieloletnią praktykę w nauczanie języka angielskiego. Położona jest w historycznym „nowym mieście” w XVIII-wiecznej kamienicy.

 

Świetna propozycja dla osób, które chcą poszerzyć znajomość języka angielskiego oraz poznać tak ciekawą kulturę szkocką.

Skontaktuj się z nami

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Administratorem danych osobowych zawartych w formularzu jest FES Centrum Edukacji Zagranicznej z siedzibą pod adresem: ul. Rybnicka 59 lok. 9, 02-432 Warszawa, tel.: 22-826 03 09, e-mail: kursy@fes.waw.pl. Dane będą przetwarzane do podjęcia działań na Pana/Pani żądanie w celach wynikających z prawnie uzasadnionego interesu realizowanego przez administratora danych, a mianowicie marketingu bezpośredniego (m.in. przesyłania oferty). Dane będą przetwarzane do czasu zrealizowania lub zaprzestania realizowania ww. celów. Przysługuje Panu/Pani prawo do żądania dostępu do podanych danych, jak również do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a w zakresie przetwarzania do celów marketingu bezpośredniego również prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania. Może Pan/Pani wnieść skargę do GIODO. Podanie powyższych danych jest dobrowolne, lecz niepodanie ich będzie skutkowało niemożnością realizacji celów, o których mowa powyżej.