anglia

Totnes – Totnes School of English

Dlaczego Totnes ?

Totnes to mała miejscowość położona ok 350 km na zachód od Londynu, na terenie parku krajobrazowego i jeśli wierzyć legendom to właśnie tu miał wylądować Brutus z Troi – legendarny pierwszy król Brytanii od którego wyspa ma swoją nazwę. Dziś jest to spokojne miasto w którym czas płynie jakby trochę wolniej, co czyni je idealnym miejscem do nauki dla osób starszych (średnia wieku studentów jest wyższa niż innych szkół np. Londynu).

Szkoła English In Totnes posiada wieloletnie doświadczenie w nauczaniu języka angielskiego dla obcokrajowców oraz jest akredytowane przez British Counci. Jest doskonałym miejscem dla osób chcących skupić się na nauce oraz które pragną wypocząć w miłej atmosferze spokojnego miasteczka.

Przykładowa cena:
Totnes, 2 tygodnie kurs standardowy 20 godzin zajęć językowych w tygodniu, zakwaterowanie w pokoju jednoosobowym z własnym wyżywieniem

4 850,- zł

stan na dzień 2017-01-23 r., cena uzależniona jest od wysokości kursu funta brytyjskiego

 

Kontakt:

W celu uzyskania szczegółowych informacji dotyczących wybranego przez Państwa kursu prosimy o bezpośredni kontakt z FES Centrum Edukacji Zagranicznej.

Skontaktuj się z nami

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości