irlandia

Dublin – Language In Dublin

Szkoła:  Szkoła Language in Dublin należy do grupy szkół Language in Group. Położona jest w samym centrum Dublina w dzielnicy Dun Laoghaire, pełnej sklepów pubów, teatrów i muzeów. Dogodne położenie pomoże w poznaniu kultury i zwyczajów współczesnej Irlandii.

Nauczycielami w Language in Dublin są osoby z wyższym wykształceniem pedagogicznym i wieloletnim doświadczeniem w nauczaniu języka angielskiego dla cudzoziemców. Szkoła kładzie szczególny nacisk na jakość kształcenia, dlatego też zajęcia prowadzone są tylko przez wykwalifikowanych lektorów.

Kurs:  Zajęcia na kursie ogólnym (general english course) odbywają się od poniedziałku do piątku przez 4 godziny lekcyjne dziennie w małych grupach (maksymalnie 12 osób), co pozwala na poświęcenie należytej uwagi każdemu słuchaczowi a jednocześnie zapewnia miłą i przyjazną atmosferę na zajęciach. Kurs obejmuje 20 godzin lekcyjnych tygodniowo i prowadzony jest na pięciu poziomach zaawansowania: od kursu dla początkujących (przeznaczonego dla osób nie porozumiewających się jeszcze w języku angielskim. Po jego zakończeniu uczestnik jest w stanie poradzić sobie językowo w codziennych sytuacjach, wykorzystując poznane podstawowe zwroty oraz struktury gramatyczne) poprzez kursy dla średnio zaawansowanych (pomagające w poznaniu bardziej złożonych struktur gramatycznych oraz oferujące ćwiczenia poszerzające znajomość języka angielskiego w zakresie rozumienia języka pisanego oraz mówionego) aż do kursów dla zaawansowanych (są one propozycją dla osób swobodnie posługujących się językiem angielskim i pragnących dogłębnie poznać wszystkie aspekty języka).

Przed rozpoczęciem kursu uczestnik przystępuje do testu językowego w celu określenia stopnia znajomości języka angielskiego oraz wyboru poziomu odpowiadającego jego umiejętnościom. Po ukończeniu kursu słuchacz otrzymuje świadectwo uczestnictwa.

Inne kursy:  Kursy języka ogólnego (General English) mogą obejmować ,30 lub 40 godzin tygodniowo. Mogą być połączeniem zajęć grupowych z indywidualnymi bądź składać się tylko z zajęć indywidualnych. Tego typu kursy są dobrym sposobem na poszerzenie ogólnej znajomości języka lub zagłębienie się w interesującej studenta tematyce bądź przygotowanie się np. do egzaminu.

Kursy specjalne: kursy przygotowujące do egzaminów British Council (First Certificate in English, Certificate of Advanced English) oraz TOEFL, zajęcia indywidualne, zajęcia w mini grupach (max 6 osobowych).

Zajęcia pozalekcyjne:  Szkoła oferuje również wiele możliwości wspólnego spędzania czasu po lekcjach. W programie znajdują się liczne wycieczki po Dublinie, zwiedzanie takich atrakcji turystycznych jak: Book of Kells, Newgrange czy Guiness Centre. Szkoła organizuje również wspólne wyjścia do pubu, teatru, kina czy na koncerty. Aktualny plan zajęć kulturalno-sportowych jest co tydzień przedstawiany uczestnikom kursu.

Zakwaterowanie: Szkoła pomaga w znalezieniu zakwaterowania niedaleko szkoły na czas trwania kursu. Do dyspozycji słuchaczy są pokoje jednoosobowe u rodzin irlandzkich (z posiłkami przyrządzanymi przez gospodarzy). Rodziny są regularnie kontrolowane przez szkołę, co zapewnia dobrą opiekę podczas kursu. Na życzenie istnieje również możliwość zakwaterowania w domach studenckich, hotelach oraz w samodzielnych mieszkaniach.

Transport: Do Dublina można dostać się następującymi środkami transportu: samolot – czas podróży ok. 2 godzin, wylot z Polski w godzinach rannych, przylot do Dublina w godzinach przedpołudniowych, autokarem – czas podróży ok. 29 godzin, wyjazd w godzinach rannych, przyjazd do Dublina w godzinach popołudniowych następnego dnia.

Ważne informacje:

  • Zajęcia pozalekcyjne: opłata za kurs obejmuje możliwość uczestnictwa w zajęciach pozalekcyjnych
  • Zakwaterowanie: szkoła rezerwuje zakwaterowanie od niedzieli poprzedzającej rozpoczęcie kursu do soboty po zakończeniu kursu. Noclegi uzupełniające są dodatkowo płatne.
  • Cena kursu nie obejmuje kosztów dojazdu z lotniska/dworca do miejsca zakwaterowania. Odbiór uczestnika z lotniska/dworca przez przedstawiciela szkoły jest dodatkowo płatny.
  • Do podanych cen należy doliczyć koszty transportu

Przykładowa cena:
2 tygodniowy kurs standardowy (20 godzin zajęć lekcyjnych w tygodniu) + zakwaterowanie u rodziny w pokoju jednoosobowym + pełne wyżywienie:

4 575,- zł

stan na dzień 20-11-2018 r., cena uzależniona jest od wysokości kursu Euro

Kontakt:
W celu uzyskania szczegółowych informacji dotyczących wybranego przez Państwa kursu prosimy o bezpośredni kontakt z FES Centrum Edukacji Zagranicznej.

Skontaktuj się z nami

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Administratorem danych osobowych zawartych w formularzu jest FES Centrum Edukacji Zagranicznej z siedzibą pod adresem: ul. Rybnicka 59 lok. 9, 02-432 Warszawa, tel.: 22-826 03 09, e-mail: kursy@fes.waw.pl. Dane będą przetwarzane do podjęcia działań na Pana/Pani żądanie w celach wynikających z prawnie uzasadnionego interesu realizowanego przez administratora danych, a mianowicie marketingu bezpośredniego (m.in. przesyłania oferty). Dane będą przetwarzane do czasu zrealizowania lub zaprzestania realizowania ww. celów. Przysługuje Panu/Pani prawo do żądania dostępu do podanych danych, jak również do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a w zakresie przetwarzania do celów marketingu bezpośredniego również prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania. Może Pan/Pani wnieść skargę do GIODO. Podanie powyższych danych jest dobrowolne, lecz niepodanie ich będzie skutkowało niemożnością realizacji celów, o których mowa powyżej.